ASUS ZenUI Launcher

Asus tarafından geliştirilen bu arayüz sade ve şıklığı ile bir çok kullanıcının dikkatini çekiyor.

Bu arayüz uygulamasını kullanabilmeniz için bir Asus telefona ihtiyacınız yok ama eliniz de bulunan telefonun Android sürümünün 4.0 ve üzeri olması gerektiğini hatırlatalım. Bu arayüz uygulamasını telefonlarında kullanabileceğiniz gibi tabletlerinizde de kullanabilirsiniz.

[Anahtar özellikler]
– Duvar kağıdı değiştirmek widget’lar veya uygulamalar eklemek, ya da ev ekranları yeniden düzenlemek için herhangi bir ev ekranda uzun basın.
– Ev ekran daha net bilgi ve duvar kağıdı renk parlak yapmak için duvar kağıdı en ‘Arka plan tint’ seçeneğini etkinleştirin.
– Tüm ev ekranları önizleme için basit bir tutam (çimdik) hareketini kullanın ve eklemek, kaldırmak ya da ev ekranları yeniden düzenlemek için seçeneklere erişin
– Şifre koruma; yetkisiz erişimi engellemek için ‘Lock App’ menü seçeneğini kullanarak seçilen uygulamaları kilitleyebilirsiniz.
– Uzun basma ve daha sonra ekranın üst kısmındaki Kaldır alanına taşıyarak ev ekranlarından uygulamaları veya widget’leri çıkarın.
– ‘Gizle uygulamalar’ menü seçeneğini kullanarak seçilen uygulamalar gizleme
– Menü seçeneği ‘sırala’ kullanarak uygulamalar alfabetik sırasını seçin.
[Not]
1. Bazı özelliklerin görünümü ve çalışması cihazınıza bağlı olarak değişebilir.
2. ASUS ZenUI Launcher ASUS cihazlar için ücretsiz bir uygulama. Indirmeden ya da bu uygulamayı kullanmak için ücret alınmayacaktır

 

ASUS ZenUI Launcher2 ASUS ZenUI Launcher ASUS ZenUI Launcher3

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.