aquapark.io

Aksiyon türünün en özel örneklerinden birisi olan aquapark.io, kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren en popüler oyunlardan birisi olmayı başardı. Özellikle çocuklar arasında çok popüler olan oyunda, hızlı akış sayesinde heyecanlı anlar yaşanıyor.

Aquapark.io Nasıl Oynanır?

Basit bir oynanış yapısına sahip olan aquapark.io, Aqua parkta kıyasıya bir yarış keyfi sunuluyor. Su kaydıraklarından kayarken bir yandan rakiplerinizin sizi saf dışı bırakmasını önlemeniz bir yandan da suya ulaşana kadar ilk sırada olmaya çalışmanız gerekiyor. Animasyonların ve grafik tasarımların oldukça hoş bir şekilde hazırlandığı oyunda, tüm oyun sürecinde bu görsel zenginliği yaşamanız söz konusu.

Su kaydırağında oyuncuların birbirine çarparak birbirlerini yarış dışı bırakması söz konusu. Bu nedenle acımasız bir yarışın yaşandığı oyunda, bir yandan rakiplerinizi bir yandan da parkuru kontrol etmeniz gerekiyor. Ana ekranda yarışın hangi bölümünde olduğunuzu ve bitişe ne kadar kaldığını kolayca görüntüleyebilirsiniz. Bununla birlikte kaç kişiyi yarış dışına ittiğinizi de yine takip etmeniz adına ekranda özel bilgilere yer verilmiş.

Oldukça karmaşık olan kaydırak sisteminde, avantaj yakalamak adına atlayarak öne geçebilirsiniz. Eğer rakibiniz sizi parkur dışına atıyorsa, bu tip avantajları yakalamaya çalışmalısınız. Böylece bu durumu avantaja çevirebilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Oyun genel olarak basit bir oynanış yapısına sahip. Basit dokunuş ve kaydırma hareketleri ile kontrol edebileceğiniz karakterinizi, kaydırak boyunca hızlandırmak ve rakipleri geçmek yeterli.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.