Android Renkli TV | Türkçe TV izle

Açıklama

 

Android telefonunuzla TV izlemek istiyorsanız tek seçeneğiniz burası!

 

Renkli TV, Türk TV kanallarını sorunsuzca izlemeniz için tasarlanmıştır. Linkler sürekli kontrol edilmektedir ve hep güncel kalmaya devam edecektir. Basit arayüzü ve geniş kanal listesinin yanında keyifle izleyebileceğini 5 adet sinema kanalı bulunmaktadır. Bu kanallardaki filmler ise oldukça kaliteli ve eğlencelidir. Program flash player gerektirmemektedir fakat Vitamio isimli eklentiye ihtiyaç duymaktadır. Programımız size vitamioyu kurma konusunda yardımcı olacaktır.

 

Renkli TV Kanal Listesi şu kanallardan oluşmaktadır ve sürekli güncellenmektedir: ATV, Show TV, Kanal D, STAR, TRT 1, ULUSAL KANAL, Halk TV, FOX, KANAL 7, TV8, STV, NTV, CNBC-E, E2, Cine 5, Artıbir, CNNTURK, KANALTURK, SKYTURK, HABERTURK, KANAL 24, S HABER, KANAL A, KANAL B, BEYAZ TV,TV5, TRT SPOR, NTV SPOR, DREAM TV, KRAL TV, KRAL POP, POWERTURK, YUMURCAK TV ve diğer sinema kanalları.

Renkli TV | Türkçe TV izle - screenshot thumbnailRenkli TV | Türkçe TV izle - screenshot thumbnailRenkli TV | Türkçe TV izle - screenshot thumbnail

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.