Android Parmak izi Tuş Kilidi Ekranı

Açıklama

 

Parmak izinizi tarayarak telefonunuzun kilidini açmak hoşunuza gider mi? Aynı iPhone 5S gibi mi? Parmak izi Tuş Kilidi Ekranı bu konuda size yardımcı olabilir…

 

*********ÖNEMLİ LÜTFEN OKUYUN*******

 

Parmak izi tarayıcısını kullanarak telefonunuzun kilidini açmanın bir yolu var. Ya kilit imgesinin üzerine dokunmak veya parmağınızı taramadan önce ses ayar düğmelerine basmak. Genelde kilit imgesine dokunmak tercih edilir, ancak ses ayar düğmelerini kullanmayı tercih ediyorsanız ayarlar ekranından bu özelliği de seçebilirsiniz. Kilit imgesine dokunduktan veya ses ayar düğmesine bastıktan sonra parmağınızı tarayın ve uygulama telefona erişime izin versin.

 

Bu uygulamayı diğerlerinden ayıran ve en iyi özelliği tuş takımı seçeneğidir. Parmak izi tarayıcısını desteklemek için bir şifre de kullanabilirsiniz. Sadece ilk kurulumda bir şifre oluşturun ve uygulama doğru şifre girildiğinde erişim versin.

 

Özellikler:

 

– Telefonun duvar kağıdını kullanır

 

– Tuş takımı ile gerçekçi parmak izi tarayıcısı

 

– Ekran kilidi olarak ayarlayın

 

– Birçok kez erişim engellendiğinde sesli alarm

 

– Kilidi açma modları: imgeye tıklama veya ses ayar düğmelerine basma

 

Uyarı: Parmak izi Tuş takımı Ekran Kilidi parmak izi tarayıcısını taklit eder, gerçek değildir. Telefonunuzun parmak izini tarayabilmesi için bu teknolojiye sahip olması gerekir.

Parmak izi Tuş Kilidi Ekranı - screenshot thumbnailParmak izi Tuş Kilidi Ekranı - screenshot thumbnailParmak izi Tuş Kilidi Ekranı - screenshot thumbnailParmak izi Tuş Kilidi Ekranı - screenshot thumbnail

 

Önceki İçerikFlick Shoot Futbol
Sonraki İçerikAndroid Vine
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.