Android Hotspot Shield VPN full apk indir (Yasaklı Sitelere Giriş)

Bilgisayar kullanıcılarının yasaklı web sitelerine erişim, yurtdışı engelli web sitelerine erişim ya da internette gizlilik ve de kişisel bilgilerinizi koruma amaçlı bir biçimde uzun yıllardır kullandıkları en favori uygulamalardan biri Hotspot Shield programıydı.

 

Lakin mobil aygıtlarda eksikliği uzun zamandır çekilen uygulama en sonunda üretici AnchorFree GmbH aracılığıyla hazırlandı ve Android akıllı telefon ve tabletlerin kullanımına sunuldu.

 

Uygulama yasaklı web sitelerine erişim özelliklerinin yanında güvenlik ve ayrıca gizlilik adına da pek fazla yarar sağlıyor

 

– Wireless internet alanlarında veri koruması

 

– Kimlik ve ayrıca IP bilgileri şifrelemesi

 

– Spam, phishing ve istenmeyen trafiğin bildirilmesi şekilde özellikler de uygulamanın nitelikleri içerisinde.

 

Ayrıca mobil cihazınızda gerçekleştirdiğiniz bilgi trafiğini sıkıştırma özelliği vasıtasıyla 3G gibi veri sınırı olan ve ücrete tabii tutulan internet bağlantılarında daha az veri akışı sağlayarak kotanızın dolmasını engelleyebiliyor.

 

Programı yüklemeden önce cihazınızda yer alan öbür benzer yazılımları kaldırmanız gerekiyor ve uygulamayı silmek isterseniz de standart silme menüsünü değil programın içinde yer alan kaldırma seçeneğini kullanmanız gerekli.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.