Android Clash of Clans

Açıklama

Klanını zafere taşı! Clash of Clans destansı bir savaş stratejisi oyunudur. Köyünü inşa et, askerlerini eğit ve diğer binlerce oyuncuyla çevrimiçi savaşlar yap!

İstediniz veriyoruz: Uzun süredir beklenen Clash of Clans strateji oyunu, resmi olarak Android dünyasına tabletlere ve telefonlara akın edip yağmalayarak giriyor. İçinizdeki barbarı çıkarma zamanı. Oyunu alın, eğlenceye katılın – ücretsiz!

LÜTFEN DİKKAT! Clash Of Clans tamamıyla ücretsiz bir oyundur, ancak oyun içi bazı öğeler gerçek parayla satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızdaki uygulama içi satın alım fonksiyonunu devre dışı bırakın.

5/5 “Bu oyun bir fenomen”

5/5 “Oynaması keyifli ve stratejik bir oyun arıyorsanız, bu piyasadaki oyunların hepsinden daha iyi”

Clash of Clans stratejik planlama ve rekabetçi hızlı muharebe karışımı bağımlılık yapan bir oyundur. Barbarlar, Savaşçı Sihirbazlar, Ejderhalar ve diğer güçlü dövüşçülerden oluşan bir ordu kurun. Bir oyuncu klanına katılarak yükselin veya Dünyanın sahibi olmak için kendi Klanınızı oluşturun. Goblinleri püskürtmek işin ilk adımı – görevin klanın diğer hepsinin mutlak hakimi oluncaya kadar devam edecek!

Arkadaşlar özeliklere geçmeden önce bende bir hatırlatma yapmak istiyorum bu tür oyunlar online oyunlar olduğu için bu oyunlar üzerinde hile yapmanız çok zordur. Bunu neden söylüyorum bir çok arkadaşımız Clash of Clans hileli, Clash of Clans hileli apk, Clash of Clans hile yapma gibi aramalar ile geldikleri için.

« ÖZELLİKLER »

– ÜCRETSİZ OYNAMA

– Köyünü yenilmez bir kaleye dönüştürme

– Tüm dünyadan oyuncularla çarpışma ve onların Zafer Puanlarını alma

– En büyük Klanı kurmak üzere diğer oyuncularla birleşme

– Birden fazla seviye yükseltmesi olan 15 benzersiz birim

– Köyünü Top, Kule, Havan, Bomba, Tuzak ve Duvarlarla koruma

– Tüm dünyada destanlar yaratarak Goblin Kralına karşı sefere çıkma

Clash of Clans - screenshot thumbnailClash of Clans - screenshot thumbnail

2 YORUMLAR

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.