Android Canlı TV İzle Türkçe mobil

Açıklama

 

Canli TV Izle Türkçe. Türk TV Kanallarını izleyebilmeniz için yapılmış bir programdır. İnternete bağlanarak televizyon izlemenizi sağlar. Cep telefonunuz, mobil cihazınız üzerinde çok rahat televizyon seyredebilirsiniz.

 

Uygulamadaki kanal listesi beta aşamasındadır. Çok sayıda ulusal ve yerel televizyon kanalı daha eklenecektir.

 

Ülkemizde yaşanan olayları anlık takip edebilmeniz için haber kanalları,spor kanalları, ekonomi ile ilgili servislere öncelikli yer verilmiştir.

 

Mobil televizyon seyretmek, artık mobil yaşamın bir parçası haline gelmiştir. Bu ücretsiz uygulama ile kablosuz internet ağlarına bağlanarak tamamen ücretsiz olarak tv seyredebilirsiniz. Eğer sıkı bir dizi takipçisi iseniz, veya tuttuğunuz takımın maçları, avrupa maçları, milli maçlar var ise rahatlıkla seyredebilirsiniz. Uygulamada Azerbaycan,İtalya da numune olarak bir kaç kanal eklenmiştir, devamı ilgiye göre gelecektir. Cepten Tv seyret.

 

Uygulamada farklı açık kaynak projelere yer verilmiştir.

 

Kanal içeriklerinin denetlemiyoruz. Bu nedenle ,yüksek olgunluk kategorisinde değerlendirilecektir.

 

Yerel kanalların eklenmesini istiyorsanız lütfen bize email ile ulaşın. Çok kaliteli, çok kapsamlı bir canlı tv izleme programını sizlere sunuyoruz. televizyon yayınlarını artık buradan izleyebilirsiniz.

Canlı TV İzle Türkçe mobil - screenshot thumbnailCanlı TV İzle Türkçe mobil - screenshot thumbnail

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.