Android Battery Widget

Battery Widget

Açıklama

 

Battery Widget, ana ekranınızda hoş bir şarj efektiyle batarya seviyesini gösteren, 1×1 boyutlu seçkin bir widgetdır. Tıklandığında batarya ile ilgili kapsamlı bilgilere ulaşılabilir.

 

Ana ekranınızda widget için yer olmaması durumunda batarya seviyesini durum çubuğundaki göstergeden, internette gezerken yada mesaj yazarken bile görebilirsiniz. Batarya seviyesini yüksek/orta/düşük şeklinde 3 ayrı renk ile göstermek üzere konfigüre edilebilir. Batarya durumu ile ilgili kendi uyarı ayarlarınızı oluşturabilir, belirlenen uyarıların otomatik olarak bildirilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Battery widget sadece işini yapar, pilinizi sömürmez! Cihazınız kullanımadığı zamanlarda, aktif bir uyarı yoksa, batarya gözlemi yapmaz. Eğer aktif uyarı varsa, sadece size bildirilmesi gerekip gerekmediğini kontrol etmek için güç harcar. Telefon kullanılmadığı zamanlarda görsel öğelerini güncellemez. Bütün bunlar Battery Widget’in minimum batarya ve işlemci kullanmasını sağlar.

 

========================

 

Özelliklere Genel Bakış

 

========================

 

– Durum çubuğundaki batarya göstergesi renkleri seçilebilen 3 seviyeyi gösterir hale getirildi

 

– Çeşitli batarya durumları ile ilgili uyarılar

 

– Cihazın şarja bağlı olduğu/olmadığı zaman bilgisi eklendi

 

– Şarj animasyonunu kapatma seçeneği eklendi

 

– Sıcaklığı Fahrenheit olarak gösterebilme

 

– Çeşitli Gösterge İkon Stilleri

Battery Widget - screenshot thumbnailBattery Widget - screenshot thumbnailBattery Widget - screenshot thumbnailBattery Widget - screenshot thumbnail

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.