AMC Security- Antivirus, Clean

AMC Security7

Yeni Advanced Mobile Care size daha iyi bir arayüz, kaybolan cep telefonunuzu bulmak için yeni bir yol, ve Android cihazlarınızı hızlı, güvenli ve virüssüz tutmak için 10 den fazla güçlü özellik sunar. En son sürüm Advanced Mobil Care v4 e güncelleyin, ŞİMDİ!

 

★Milyonlarca Android kullanıcısı tarafından güvenilmiştir:
“Kötücülleri, bazı antivirus yazılımlarından çok daha iyi algılar!”.
★En üst Android otoriteleri tarafından önerilir:
“Herhangi bir olası zararlı sorun için Android sisteminizi çabucak tarar.” – CNET.
“Her akıllı cep telefonu kullanıcısı için vazgeçilmez bir uygulama.” – AppStorm.

 

[DAHA TEMİZ VE DAHA GÜVENLİ CİHAZ İÇİN]
●Bir-Dokunuşluk Tarama
Sadece bir dokunuşla, gereksinimleriniz doğrultusunda görevleri, önbelleği, çöp dosyaları, büyük dosyaları, artakalan dosyaları, ve gizlilik kayıtlarını temizliyerek, bellek sebest bırakabilirsiniz.
●Antivirüs
Virüslerden, kötücüllerden ve şüpheli uygulama saldırılarından uzak tutarak cihazınızı ve gizliliğinizi korumak için uygulamaları ve SD kartınızı tarar.

 

[DAHA İYİ VERİMLİLİK İÇİN]
●Görev Sonlandırıcı
Android cihazınızı bir dokunuşla hızlandırmak için daha çok RAM serbest bırakmak üzere artalanda çalışan gereksiz uygulamaları çabucak kapatabilir.
●Pil Koruyucu
Size pil bilgisi veren, ne kadar pil gücü kaldığını bildiren bir pil doktoru gibi çalışır, ve siz kendi pil-koruyucu kipinizi özelleştirebilirsiniz.
●Oyun Hızlandırıcı
Gecikmesiz veya oyun-oynamada düzensizlik olmadan oyunların düzgün çalışmasını sağlamak için bellek serbest bırakan , Android cihazınız için bir oyun güçlendiricidir.
●Uygulama Yönetici
Android cihazınızda daha çok yer açmak için, bir seferde topluca eski APK dosyalarını silebilir, yugulamaları kaldırabilir ve uygulamaları SD kartına taşıyabilirsiniz.

 

[ÖZELİNİZİN GİZLİLİĞİNİ GERÇEK KILIN]
● Arama/SMS Engelleyici
Seçmeniz için 3 engelleme kipi vardır, böylece istenmeyen aramalar ve SMS’ler tarafindan rahatsız edilmeyeceksiniz.
●Gizlilik Danışmanı
Bu günlerde facebook hesabınız, web tarayıcı verileri, Google arama geçmişi, ve diğerleri gibi akıllı cihazınıza farkında olabildiğinizden çok fazla özelinizi sakladınız.Bu, size herhangi bir uygulamanızın sessizce kişsel verilerinizi kaydettiğini bildirecek ve gerçek-zamanlı öneri verecektir.
●Gizlilik Kilitleyici
Diğer kişilerin görmesini istemediğiniz bazı özel fotoğraf, video ve diğer dosyalar mı var? Onları bir şifre ile basitçe kilitleyebilirsiniz. Tüm gizli dosyalar, onların kilitlerini açana kadar güvenle tutulur.

 

[KAYBOLAN CİHAZI VE KAYBOLAN VERİLERİ GERİ ALIN]
● Hırsızlığa-karşı
Bir hesap oluşturarak Hırsızlığa-karşı işlevini açın, ve sonra kaybolan cep telefonunu izleyebilir ve alarm çaldırabilirsiniz, ve hatta sitemizdeki heasap oturumunu açarak uzaktan kaybolan telefondaki verileri silebilirsiniz. Sitemizin adresi: http://m.iobit.com
●Bulutta Yedekleme
Sitemizdeki heasap oturumunu açarak kişileri ve arama günlüklerini cihazınızda Advanced Mobile Care içerisinde yedeklemenizi ve gerektiğinde onları önceki cihazınızdan yeni bir cihaza geriye yüklemenizi sağlar. Sitemizin adresi: http://m.iobit.com

 

Bir Çok Cihaz Desteklenir
Nexus 7, Nexus 10, Galaxy Note, Asus Transformer ve diğer Android tabletlerin birçoğu desteklenmektedir!

 

AMC Security AMC Security1 AMC Security2 AMC Security4 AMC Security5 AMC Security6 

1 YORUM

  1. Duzdur ki islamda telaq var amma islam piiyologsxasi bosanmaq isdeyen sexslere son ana qeder gozel meslehetler verir ki onlar ayrilmasinlar cunki bu qanunun islamda olmasina baxmaya Allahtalanin telaqdan xoslanmadigi da islamda var axi biz niye onu nezere olmiriq ki islam bize evlenmey ucun qarsi terefi tanimaq ucun azadliq vermis ve iki terefin biri biri ile gorusub sohbet etmesine cercive daxolinde icazeni ele ona gore vermisdir ki sonra bele bosanma meseleri ortaya cixmasin İnseallah muselman baci ve qardaslarimiz evlemmezden evvel qarsi terefi gozel taniyandan sonra evlenerler ta islam aleminde bosanmalar olmain

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.