Alışveriş Listesi

Açıklama

Yine süpermarkettesiniz ve satın almak istediğiniz ürünleri hatırlamıyormusunuz? Veya alışverişten eve döndünüz ve evde yine unuttuğunuz ürünler olduğunumu farkettınız? O zaman bu uygulama tam size göre.

“Alışveriş Listesi” uygulaması ile alışveriş yapmak artık çok daha kolay. Çünkü alışveriş listeniz hep yanınızda olacak. Bir ürünün evinizde eksik olduğunu fark ettiğinizde hemen ürünü listenize ekleyebilisiniz. Artık alışveriş yaparken hiç bir şey unutmayacaksınız.

Birçok alışveriş listeleri oluşturabilir ve ürün ekleyebilirsiniz. Sık kullanılan ürünler size otomatik olarak önerilecektir. Ayrıca alışveriş listelerini e-mail, SMS, WhatsApp, Twitter, Facebook, Google+ ve diğer birçok mesajlaşma uygulamalarıyla başkaları ile paylaşabilirsiniz. Böylece alışveriş listenizi, örneğin eşinize, kolayca gönderebilirsiniz.

Ürünleri favori olarak seçebilirisiniz. Favori ürünler alışveriş listelerinize daha hızlı ve kolay eklenebilir. İlk program başlangıcında örnek ürün tekliflerini yükleyebilirsiniz.

unnamedCA9CUVMO unnamedCA34VWSN unnamedCAFF6VCZ

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.