500 Firepaper

Artık resimler ile ilgili hiç bir endişeniz kalmasın çünkü çözüm çok basit, hangi resim güzel olur nerden bulurum diye arama derdi de ortadan kalkıyor.

500 Firepaper uygulaması, havalı duvar kağıdı bulamayan kullanıcıların imdadına yetişiyor ve 500px sitesinden çeşitli kategorilerden(ayarlardan seçilebiliyor) aldığı resimleri arkaplana taşıyor. Periyodik aralıklarla otomatik olarak arkaplanı tazeleyebiliyor. Otomatik yenilemeyi beklemek istemiyorsanız da, ekranın boş bir bölümüne 3 parmak ile dokunduğunuzda yeni bir duvar kağıdına sahip oluyorsunuz.

500 Firepaper1 500 Firepaper2  500 Firepaper4500 Firepaper3

1 YORUM

  1. I accurately shuogt to arrange a quick mention to ensue able to communicate gratefulness to you for all the amazing techniques you are posting here. My time intensive internet examine has by the end been privileged with brilliant satisfy to distribute with my visitors. I would affirm that many of us site visitors really are undeniably fluky to exist in a very good district with accordingly a lot of brilliant community with helpful ideas. I feel fairly obliged to have encountered the web side and look forward to some extra enjoyable moments reading here. Thanks a lot just the once further used for everything.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.