360 Security – Antivirus

360 SecurityMobil cihazınızı 360 Security ile koruyun. 360 Security, Android telefonunuzu en yeni virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan, sistem açıklarından, önemsiz dosyalardan ve gizlilik risklerinden korumak için tasarlanmış üstün kaliteli bir mobil güvenlik uygulamasıdır. Ayrıca arka planda çalışan boş uygulamaları düzenler ve Android telefonunuzu optimize eder.
ÜCRETSİZ antivirüs uygulamasını indirin ve 467 milyon kullanıcının neden bu uygulamayı tercih ettiğini keşfedin.
360 Security hafif, hızlı ve reklamsızdır. Diğer uygulamaların ücret talep ettiği en gelişmiş güvenlik özelliklerine bir tıkla sahip olabilirsiniz.
——————————————
ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI:
►Telefon Kontrolü
Telefonunuz için tek bir dokunuşla virüs taraması, sistem açığı taraması, çöp kutusu taraması ve güvenlik koruması kontrolü yapan hepsi bir arada çözüm.
Antivirüs
Çift katmanlı 360 QVS antivirüs koruması ve bulut motorlarla sisteminizi en son tehditlerden koruyun.
►Telefon Temizleyici
Çöp kutusundaki dosyaları, özel geçmişi ve bozuk APK’leri temizleyin. Fotoğraflar, müzik ve videolar için megabaytlarca, gigabaytlarca depolama alanı sağlayın.
►Hızlandırıcı ve Güç Tasarrufu
Bir dokunuşla arka planda çalışan gereksiz uygulamalarını tarayıp kapatın ve özel kullanım geçmişini temizleyin. Ayrıca Kilit Ekranı Güç Tasarrufu modunu etkinleştirerek otomatik temizleme yapabilir ve pil ömrünü uzatabilirsiniz.
►Çağrı ve SMS engelleyici
İstenmeyen telefon çağrılarını ve SMS’leri engelleyerek sorunsuz bir deneyim yaşayın.
►Uygulama yöneticisi
Uygulamalarınızı kolay ve etkin bir şekilde yönetin. Dahili AppBox yoluyla en yeni uygulamalar ve oyunlarla ilgili günlük öneriler alın.
►Hırsızlık Önleme
Telefonunuzu kaybetmeniz durumunda hepsi bir arada hırsızlık önleme çözümü. Uyarı, silme, konum bulma, alarm ve kilitleme özellikleri, kayıp bir cihazı geri almanıza ve önemli verileri korumanıza yardımcı olur.
►Veri izleme
Verilerinizi en verimli şekilde planlayın ve uygulamalarınızın ağ faaliyetlerini yönetin. Veri aşım ücretleri hakkında endişelenmeye gerek yok.
Kasa
İletişim bilgilerinizi ÖZEL OLANLAR ile koruyun ve özel uygulamalarınızı şifreleyin.
►Kişi Yedekleme
Kolay geri yükleme amacıyla kişilerinizi, SMS’lerinizi, takvim etkinliklerinizi ve hatta 360 Security ayarlarınızı SD karta yedekleyin.
►Gerçek zamanlı koruma
►Gizlilik danışmanı
►Hareketli pencere
Yeni “Hareketli Pencere” özelliğimizle, yalnızca tek bir tıkla cihaz ayarlarınızı değiştirin ve cihazınızı optimize edin. Küçük ve hareketli mavi daireyi belirtilen konuma sürükleyin ve neler olduğunu görün.
►Çok işlevli bildirim
Bildirim çubuğu şimdi birden fazla kısayolla birlikte gelir: Çalar saatler, el feneri, en son ekran ve cihaz güçlendirme. (Android 4.0 ve üzeri için)
►Salla ve Temizle
Telefonunuzu sallayarak çalışan görevleri kolayca sonlandırın ve RAM’i serbest bırakarak telefonunuzu güçlendirin.

360 Security 1 360 Security 2 360 Security 3 360 Security 4 360 Security 5 360 Security 6

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.