360 Mobile Security- Antivirus

360 Mobile Security- Antivirus

Açıklama
Android telefonunuz için tehlike oluşturabilecek virüs, casus yazılım, sistem açıkları ve gizlilik risklerine karşı cihazınızı korumak için tasarlanmış, kullanıcıları tarafından çok sevilen ÜCRETSİZ 360 Mobile Security güvenlik uygulaması ile cihazınızda birinci sınıf yüksek koruma sağlayın. Ayrıca arka planınızda çalışan gereksiz uygulamaları sonlandırma özelliğiyle Android cihazınızda yüksek performans ve hıza kavuşun.
338 milyon kullanıcıya sahip ÜCRETSİZ 360 Mobile Security antivirüs uygulamasını şimdi indirin ve farkı sizde keşfedin.
Milyonlarca kişinin tercih ettiği uygulamalarımızı önde gelen teknoloji siteleri de tavsiye etmektedir:

★“Kullanıcıya çok fazla detay sunmayan, sadeliğin ön planda olduğu tasarımı sayesinde mobil güvenlik uygulamaları arasında önemli bir yere sahip.” — Cnet
★ “… sadece işlevsellik yönünden değil, aynı zamanda tasarım ve kullanılabilirlik açısından da oldukça harika.” – Addictive Tips
★“Piyasada En İyi Tasarıma Sahip Ücretsiz Güvenlik Araçlarından” – Makeuseof.com
360 Mobile Security; tasarımı sade, hızlı, ücretsiz ve reklam içermez. Sadece tek bir tıklama ile diğer ücretli uygulamalarda sahip olabileceğiniz en gelişmiş güvenlik özelliklerine bu uygulama ile ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

 

Temel özellikleri ve fonksiyonları:
►Virüs tarama ve kaldırma
360 QVS + Bulut Sistem Güvenlik Taraması yeni ve büyümekte olan tehditlere karşı sisteminizi çift motorlu güçlü tarama teknoloji sayesinde korur.
►Gerçek zamanlı koruma
İndirilen uygulamaları, yerel apk dosyalarını ve uygulama güncellemelerini tehditlere karşı otomatik olarak tarar ve şüpheli uygulamaların telefonunuza zarar vermesini engeller.
►Gizlilik danışmanı
Kurulmuş uygulamalar ve bu uygulamaların cihazınızda ne tür erişim haklarına sahip oldukları hakkında açıklayıcı bilgiler verir.
►Sistem açıklarını kapatma
Cihazınızdaki güvenlik açıklarını tespit eder ve bu açıkları kapatır.
►Sistem temizleme
Sadece tek dokunuşunuzla hem kişisel kullanım geçmişinizi temizler hem de arka planda çalışan açık uygulamalarını kapatarak cihazınıza hız kazandırır.
►Geçiş sekmesi
Geçiş sekmesi size kullanılan bellek miktarını anlık olarak gösterir ve en çok kullanılan özelliklere hızlı bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar.
►Çok fonksiyonlu bildirim
Çok fonksiyonlu bildirim ile alarm, son çalışan uygulamalar, el feneri ve kullanılan belleği sıfırlama gibi özellikleri tek dokunuşla bildirim çubuğundan kontrol etmenizi sağlar. (Sadece Android 4.0 ve üst modelleri için)
►Telefonunu sallayarak sistem temizleme
Telefonunuzu sallayarak sisteminizi kolay ve eğlenceli bir şekilde temizlemenizi sağlar.

360 Mobile Security- Antivirus - screenshot thumbnail360 Mobile Security- Antivirus - screenshot thumbnail360 Mobile Security- Antivirus - screenshot thumbnail360 Mobile Security- Antivirus - screenshot thumbnail

 

Önceki İçerikAfrinolly
Sonraki İçerikWhatsApp Wallpaper
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.